Kancelarie Adwokackie Indan-Pykno
PL   |   Facebook
Kancelarie Adwokackie Indan-Pykno

adwokat Wiktor Indan-Pykno


Wiktor Indan-Pykno Studia prawnicze ukończył na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. We wrześniu 1989r. złożył egzamin adwokacki. Uchwałą Okręgowej Rady Adwokackiej w Toruniu z dnia 5 października 1989r. został wpisany na listę adwokatów Izby Toruńskiej. Działalność zawodową rozpoczął w dniu 1 kwietnia 1990 roku w Zespole Adwokackim nr 3 w Toruniu, aby w sierpniu 1991 roku otworzyć własną, indywidualną kancelarię adwokacką. Wykonywanie praktyki zawodowej kontynuuje do dnia dzisiejszego. W pracy zawodowej posługuje się językiem angielskim i rosyjskim.

Adwokat Wiktor Indan-Pykno ukończył kurs prawa europejskiego organizowany przez Centrum Studiów Europejskich UMK im. Jeana Moneta oraz kurs z zakresu problematyki skargi konstytucyjnej organizowany przez Naczelną Radę Adwokacką w Warszawie. Był prelegentem ogólnopolskich konferencji naukowych organizowanych m.in. na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wieloletni wykładowca w ramach programu szkolenia aplikantów adwokackich z zakresu prawa cywilnego, prawa zobowiązań, prawa europejskiego i etyki. Członek komisji egzaminacyjnych w ramach egzaminów wstępnych na aplikację adwokacką jak i egzaminów zawodowych.

Adwokat Wiktor Indan-Pykno od dawna skutecznie łączy pracę zawodową z piastowaniem funkcji w samorządzie adwokackim. Początkowo był wizytatorem Izby, następnie sędzią Sądu Dyscyplinarnego, vice Prezesem Sądu Dyscyplinarnego, po czym przez okres aż trzech kadencji, w okresie od roku 2004 do 2013, piastował funkcję Prezesa Sądu Dyscyplinarnego Izby Toruńsko-Włocławskiej. Od roku 2013 do chwili obecnej, obdarzony dwukrotnie zaufaniem adwokatów wchodzących w skład Kujawsko Pomorskiej Izby Adwokackiej w Toruniu, sprawuje zaszczytny urząd Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Toruniu.


Wiktor Indan-Pykno

adw. Wiktor Indan-Pykno
Maciej Indan-Pykno

adw. dr Maciej Indan-Pykno
Michał Indan-Pykno

adw. dr Michał Indan-Pykno
Liliana Indan-Pykno

adw. Liliana Indan-Pykno
mediator
Szybki kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu, a zadzwonimy do Ciebie.

Numer telefonu
E-mail
Imię i nazwisko / nazwa firmy
Preferowane godziny kontaktu