Kancelarie Adwokackie Indan-Pykno
PL   |   Facebook
Kancelarie Adwokackie Indan-Pykno

adwokat Liliana Indan-Pykno, mediator


Liliana Indan-Pykno Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Aplikację adwokacką odbyła w latach 2011-2014 w Izbie Adwokackiej w Łodzi, którą zakończyła złożeniem egzaminu państwowego, uzyskując tytuł zawodowy adwokata. Od lipca 2014r. prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką. Od 2017 roku wpisana na listę adwokatów Kujawsko-Pomorskiej Izby Adwokackiej w Toruniu. Wykonuje praktykę zawodową zarówno w siedzibie Kancelarii w Toruniu, jak również w ramach filii w Łodzi.

W czasie studiów prawniczych, w latach 2006-2008, ukończyła dwuletnią Szkołę Prawa Niemieckiego i Westfälische Wilhelms-Universität w Münster dla studentów polskich, współorganizowaną przez Centrum Europejskiego Prawa Prywatnego na Wydziale Prawa Westfalskiego Uniwersytetu Wilhelma w Münster. Podczas trwania aplikacji adwokackiej zaangażowana w działalność pro publico bono, udzielając bezpłatnej pomocy prawnej osobom najuboższym.

W październiku 2014 roku, po ukończeniu szkolenia przeprowadzonego przez Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie, uzyskała tytuł mediatora. W styczniu 2016 roku ukończyła szkolenie realizowane w ramach projektu „Propagowanie alternatywnych metod rozwiązywania sporów" realizowane przez PM Group Laax Sp. z o.o. Sp. k. na zlecenie Ministerstwa Sprawiedliwości.

W pracy zawodowej posługuje się biegle językiem niemieckim, co potwierdzone zostało uzyskaniem certyfikatu Deutsches Sprachdiplom Stufe II Konferencji Ministrów Kultury Krajów Związkowych Republiki Niemiec. Ponadto posługuje się językiem angielskim.

Adwokat Liliana Indan-Pykno jest wpisana na listę stałych mediatorów dla obszaru właściwości Sądu Okręgowego w Toruniu.


Wiktor Indan-Pykno

adw. Wiktor Indan-Pykno
Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Toruniu
Maciej Indan-Pykno

adw. dr Maciej Indan-Pykno
adiunkt w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu
Michał Indan-Pykno

adw. dr Michał Indan-Pykno
Liliana Indan-Pykno

adw. Liliana Indan-Pykno
mediator
Szybki kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu, a zadzwonimy do Ciebie.

Numer telefonu
E-mail
Imię i nazwisko / nazwa firmy
Preferowane godziny kontaktu